Siūlai
Mezgimas ir nėrimas - tai poilsis, meditacija, kūryba ir saviraiška. Tai galimybė pabūti su savimi,atsikratyti streso ir sukurti kažką gražaus ir išskirtinio. O kokybiški siūlai užtikrina, kad mezgimas, nėrimas ir gautas rezultatas teiktų džiaugsmą. Mūsų internetinėje parduotuvėje randami siūlai, kuriuos vien paėmus į rankas apima džiugesys, vei...
Mezgimas ir nėrimas - tai poilsis, meditacija, kūryba ir saviraiška. Tai galimybė pabūti su savimi,atsikratyti streso ir sukurti kažką gražaus ir išskirtinio. O kokybiški siūlai užtikrina, kad mezgimas, nėrimas ir gautas rezultatas teiktų džiaugsmą. Mūsų internetinėje parduotuvėje randami siūlai, kuriuos vien paėmus į rankas apima džiugesys, veidą nutvieskia šypsena, o mintyse pradeda suktis minčių spiečius apie galimus projektus.
Daugiau

Siūlai  Yra 32 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Mezgimo siūlai
  Šioje skiltyje siūlomi kokybiški mezgimo siūlai. Drops, Scheepjes, Hjertegarn, Gründl ir Garn Manufaktur ir kiti pripažinti siūlų gamintojai užtikrins, kad Jūsų rankdarbiai puikiai dėvėtųsi ir džiugintų Jus nuostabiomis spalvomis. Siūlomi siūlai mezgimui surūšiuoti pagal jų sudėtį. Todėl čia kiekvienas galėsite lengvai ir patogiai rasti visus mūsų internetinėje parduotuvėje esančius siūlus, kurie savo sudėtyje turi Jus dominantį pluoštą.
 • Mezgimo siūlai pagal gamintoją
  Šiame kataloge mezgimo siūlai surūšiuoti pagal gamintoją, todėl čia lengvai galėsite rasti visą dominančio gamintojo asortimentą, kurį siūlo mūsų parduotuvė.
 • Mezgimo siūlai pagal kategoriją
  Šiame kataloge mezgimo siūlai surūšiuoti pagal paskirtį. Siūlai kojinėms, skaroms, riešinėms bus randami lengvai ir greitai. O skiltyje "Mezgimo siūlai kūdikiams ir vaikams"rasite tik pačius švelniausius ir minkščiausius siūlus, tinkamus mūsų mažiesiems.
 • Nėrimo siūlai
  Šioje skiltyje rasite siūlus, skirtus nėrimui vąšeliu.
puslapyje
Rodoma 1 - 20 iš 32 dalykų
Rodoma 1 - 20 iš 32 dalykų