Scheepjes (Olandija)
Scheepjes - tai ilgą istoriją turintis gamintojas iš Olandijos, kurio asortimente puikūs nėrimo ir mezgimo siūlai. Čia sau tinkančius siūlus ras kiekvienas - ir tie, kurie vertina natūralumą, ir tie, kuriems patinka natūralių ir sintetinių pluoštų sintezė. Ypatingai plati ir išraiškinga spalvų paletė žadina vaizduotę ir kviečia imtis vis naujų d...
Scheepjes - tai ilgą istoriją turintis gamintojas iš Olandijos, kurio asortimente puikūs nėrimo ir mezgimo siūlai. Čia sau tinkančius siūlus ras kiekvienas - ir tie, kurie vertina natūralumą, ir tie, kuriems patinka natūralių ir sintetinių pluoštų sintezė. Ypatingai plati ir išraiškinga spalvų paletė žadina vaizduotę ir kviečia imtis vis naujų darbų.
Iš kitų gamintojų Scheepjes išsiskiria tuo, kad turi plačią tinklaraštininkų bendruomenę, kuri noriai išbando naujai sukurtus produktus, ir pateikia savo atsiliepimus. Dauguma jų orientuoti į vąšelio mėgėjas, todėl joms čia tikras idėjų lobynas. Taip pat organizuojamos "Nėrimo kartu" veiklos, kurių metu gimsta nuostabūs ir tikrai išskirtiniai nėriniai, išbandomos dar ne taip plačiai paplitusios nėrimo technikos.
Daugiau

Scheepjes (Olandija)  Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų