Sagos
Saga - kiekvinas ją matome savaip. Vieniems, tai tik priemonė susegti drabužį, kitiems, tai galimybė suteikti savo rūbui išskirtinumo, įpūsti jam gyvybės. Šioje skiltyje rasite sagų, kurios patenkins visų poreikius - ir minimalistinių sagučių, kurios neatkreipia į save dėmesio, ir tokių, kurios taps jūsų rūbo akcentu; ir vaikams, ir suaugusiems;...
Saga - kiekvinas ją matome savaip. Vieniems, tai tik priemonė susegti drabužį, kitiems, tai galimybė suteikti savo rūbui išskirtinumo, įpūsti jam gyvybės. Šioje skiltyje rasite sagų, kurios patenkins visų poreikius - ir minimalistinių sagučių, kurios neatkreipia į save dėmesio, ir tokių, kurios taps jūsų rūbo akcentu; ir vaikams, ir suaugusiems; ir vienspalvių, ir margintų įvairiais raštais.
Daugiau

Sagos  Yra 10 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Kokosinės
  Kokosinės sagos - lengvos, įdomios. Natūralios primena medines, o padengus dekoruota emale tampa išskirtinėmis Jūsų rūbo detalėmis.
 • Kriauklinės
  Kriauklinės sagos -pasižyminčios rafinuotu žvilgesiu, ivairių formų ir spalvų, vienspalvės ir spalvotos - pagyvins kiekvieną rūbą.
 • Medinės
  Medinė saga tinka kiekvienam drabužiui, kiekvienai lyčiai, ir suaugusiam, ir vaikui.
 • Vaikiškos sagos
  Įvairios sagos mūsų mažiesiems.
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų