Mezgimo siūlai pagal gamintoją
Šiame kataloge mezgimo siūlai surūšiuoti pagal gamintoją, todėl čia lengvai galėsite rasti visą dominančio gamintojo asortimentą, kurį siūlo mūsų parduotuvė.

Mezgimo siūlai pagal gamintoją  Yra 28 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Drops (Norvegija)
  Drops - tai kokybiški mezgimo siūlai už prieinamą kainą. Šio gamintojo siūlai jau 30 metų džiugina pirkėjus plačiu natūralių pluoštu asortimentu bei gausiu spalvų pasirinkimu. Idėjų mezginiams pametėja nemokamos mezgimo ir nėrimo schemos, kurių net per 8400 galima rasti gamintojo puslapyje. O geriausia tai - kad šis skaičius nuolat auga, nes Drops dizainerių komanda kiekvienam sezonui sukuria naujas kolekcijas ir taip užtikrina, kad Jūsų mezginiai žengtų koja kojon su naujausiomis madomis ir tendencijomis.
 • Scheepjes (Olandija)
  Scheepjes - tai ilgą istoriją turintis gamintojas iš Olandijos, kurio asortimente puikūs nėrimo ir mezgimo siūlai. Čia sau tinkančius siūlus ras kiekvienas - ir tie, kurie vertina natūralumą, ir tie, kuriems patinka natūralių ir sintetinių pluoštų sintezė. Ypatingai plati ir išraiškinga spalvų paletė žadina vaizduotę ir kviečia imtis vis naujų darbų.
  Iš kitų gamintojų Scheepjes išsiskiria tuo, kad turi plačią tinklaraštininkų bendruomenę, kuri noriai išbando naujai sukurtus produktus, ir pateikia savo atsiliepimus. Dauguma jų orientuoti į vąšelio mėgėjas, todėl joms čia tikras idėjų lobynas. Taip pat organizuojamos "Nėrimo kartu" veiklos, kurių metu gimsta nuostabūs ir tikrai išskirtiniai nėriniai, išbandomos dar ne taip plačiai paplitusios nėrimo technikos.
 • Hjertegarn (Danija)
  Mezgimo siūlai Hjertegarn - tai verpalai, kurių kokybė sužavės net ir išrankiausius pirkėjus. Šis danų siūlų gamintojas, įsikūręs dar 1926 m., siūlo itin platų pasirinkimą tiems, kuriems patinka natūralūs pluoštai, tokie kaip vilna, linas, bambukas.
 • Garn Manufaktur (Vokietija)
  Garn Manufaktur - tai šeimos kompanija iš Vokietijos savo veiklą pradėjusi 2003 metais. Šiuo metu gamintojo asortimente randami įvairiausios sudėties bei storio mezgimo siūlai. Vis dėlto, Garn Manufaktur labiausiai garsina išskirtiniai spalvingi siūlų sūkuriai, kitaip vadinami - siūlų tortukai. Juose žaidžiama tiek skirtingais gijų skaičiais, tiek ir spalvų deriniais, kurie gali būti labai subtilūs, arba priešingai - kontrastingi ir netikėti. Būtent todėl šio gamintojo siūlai atveria neribotas galimybes Jūsų vaizduotei.
 • Gründl (Vokietija)
  Komapanija Max Gründl įkurta dar 1920. Per beveik 100 metų šis gamintojas įgijo pirkėjų pasitikėjimą, nes taiko aukštus reikalavimus tiek žaliavai tiek ir jos apdirbimo procesui. Turimas Oeko-Tex 100 serifikatas garantuoja, kad siūlai bus pagaminti procese nenaudojant tokių medžiagų kaip alergiją galintys sukelti dažai, formaldehidas, kadmis, nikelis ir kt. potencialiai sveikatai pavojingų medžiagų. Savo asortimente gamintojas siūlo platų pasirinkimą tiek natūralių, tiek ir sintetinių pluoštų mėgėjams.
puslapyje
Rodoma 1 - 20 iš 28 dalykų
Rodoma 1 - 20 iš 28 dalykų