Merino vilna
Merino vilna  buvo vertinama dar nuo viduramžių dėl savo legendino švelnumo ir minkštumo.  Mezginiai su šia vilna šildo, tačiau neperkaitina. Gali sugerti drėgmę net iki 30% savo svorio, tačiau kitaip nei medvilnė, ji vis tiek išlaiko šilumą ir neleidžia kūnui staiga atvėsti. Puikiai praleidžia orą, nesiglamžo, pasižymi antistatinėmis ir antibak...
Merino vilna  buvo vertinama dar nuo viduramžių dėl savo legendino švelnumo ir minkštumo.  Mezginiai su šia vilna šildo, tačiau neperkaitina. Gali sugerti drėgmę net iki 30% savo svorio, tačiau kitaip nei medvilnė, ji vis tiek išlaiko šilumą ir neleidžia kūnui staiga atvėsti. Puikiai praleidžia orą, nesiglamžo, pasižymi antistatinėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Dėl visų šių puikių savybių merino vilnos siūlai itin tinka vaikų ir kūdikių mezginiams, bei žmonėms, kurie jautrūs “vilnos kandimo” pojūčiui.
Merino vilna labai elastinga, todėl megzti patariama tvirčiau, pasirenkant mažesnio dydžio virbalus. Nors vilną dažnai patariama skalbti rankomis, mezginius iš superwash vilnos galima skalbti švelniu režimu skalbimo mašinoje. Nenaudoti minkštiklio, džiovinti patiesus.
Daugiau

Merino vilna  Yra 5 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų