Apie mus

Sveiki atvykę į internetinę parduotuvę voveressiulai.lt, kurios dėmesio centre mezgimo siūlai bei susiję mezgimo reikmenys.

Kodėl voverės? Nes voverė nuolat skuba, pluša, vis kažkur bėga su reikalais. Kaip ir dauguma mūsų. O rankdarbiai – tai poilsis, meditacija, kūryba ir saviraiška. Jie suteikia galimybę pabūti su savimi,išvalyti mintis ir sukurti kažką gražaus ir naudingo. Tikiu, kad visi čia užsuke, žino, koks nuostabus jausmas rinktis siūlus naujam mezginiui. Kaip smagu panirti į pasaulį, kuriame egzistuoja tik įvairūs verpalai,  skirtingos siūlų spalvos ir atspalviai, kai rodos, aplink sustoja laikas ir egzistuoja tik siūlai, virbalai ir ivairiausi mezgimo raštai.

Kodėl mes? Nes:

Mūsų tikslas – patenkintas klientas, kuris mūsų parduotuvėje gauna ne tik reikiamas prekes, bet ir pasisemia idėjų, sužino naujos ir įdomios informacijos bei nori sugrįžti dar ir dar!
Siūlome aukštos kokybės mezgimo bei nėrimo siūlus, įvairias susijusias priemones, tokias kaip virbalai, adatos, akių žymekliai ir laikikliai ir t.t..

Sunku išsirinkti siūlą internetu? Norisi jį paliesti, patikrinti, ar "nekanda"? Siūlų pavyzdžiai nemokamai!

Patogi filtravimo sistema leis greitai ir lengvai surasti norimą prekę
Prekes išsiunčiame jau kitą darbo dieną po apmokėjimo gavimo. Užsakymai nuo 29 paštu siunčiami nemokamai!
Operatyviai konsultuojame bei atsakome į iškilusius klausimus. Susisiekite telefonu + 370 656 97170 arba elektroniniu paštu info@voveressiulai.lt
Apmokėjimas galimas bankiniu pavedimu, Paysera arba grynaisiais atsiimant prekes Vilniuje.

Priimami dideli užsakymai bei pasiūlymai ilgalaikiam bendradarbiavimui. Dėl specialių kainų kreipkitės info@voveressiulai.lt

Mūsų rekvizitai: Andrius Liozeris
                             Individualios veiklos pažyma Nr. 728645
                             Telefonas: +370 656 97170
                              El. paštas: info@voveressiulai.lt