Prekių ženklai Yra 6 prekių ženklai

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
 • Drops Design

  Drops Design - tai norvegų gamintojas pasižymintis plačiu kokybiškų mezgimo siūlų bei mezgimo preimonių už konkurencingą kainą pasirinkimu.
 • Garn Manufaktur

  Garn Manufaktur - tai šeimos kompanija iš Vokietijos, siūlanti platų įvairiausios sudėties bei storio siūlų asortimentą, tačiau labiausiai žinomi dėl savo išskirtinių spalvingų siūlų.
 • Gründl

  Komapanija įkurta dar 1920. Per beveik 100 metų šis gamintojas įgijo pirkėjų pasitikėjimą, nes taiko aukštus reikalavimus tiek žaliavai tiek ir jos apdirbimo procesui. Turimas Oeko-Tex 100 sxerifikatas garantuoja, kad siūlų gamybos procese nenaudojamos tokios medžiagos kaip alergiją galintys sukelti dažai, formaldehidas, kadmis, nikelis ir kt. potencialiai sveikatai pavojingos medžiagos. Savo asortimente gamintojas siūlo platų pasirinkimą tiek natūralių, tiek ir sintetinių pluoštų mėgėjams.
 • Hjertegarn

  Hjertegarn - tai danų gamintojas, turintis turtingą istoriją. Šis gamintojas, isikūręs dar 1926 m. siūlo kokybiškus ir įvairių pluoštų siūlus bei plačias spalvines paletes.
 • KnitPro

  Tai kokybiškų mezgimo ir nėrimo priemonių gamintojas, kurio asortimentas pasižymi itin didele įvairove ir yra mėgstamas mezgėjų bei nėrėjų visame pasaulyje.
 • Scheepjes

  Scheepjes - tai ilgą istoriją turintis olandų siūlų gamintojas. Siūlomas asortimentas patenkins kiekvieno pirkėjo poreikius, nes čia sau tinkančius siūlus ras ir tie, kurie vertina natūralumą, ir tie, kuriems patinka natūralių ir sintetinių pluoštų sintezė. Ypatingai plati ir išraiškinga spalvų paletė žadina vaizduotę ir kviečia imtis vis naujų darbų.
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų